Araştırma ve Geliştirme

Araştırma ve Geliştirme

Teknolojik anlamdaki bütün gelişmeleri yakından takip etmeyi bir kurumsal felsefe olarak benimseyen ROSCHE Su Teknolojileri ; su arıtma sektöründe araştırma ve geliştirme alanında yaptığı çalışmalar ile Türkiye ve Ortadoğu da faaliyet göstermektedir.

Müşteri taleplerinin ve sürekli kalite artışına yönelik şirket anlayışının getirdiği yenilikçilik yaklaşımı ROSCHE a güçlü bir tasarım ve geliştirme yeteneği kazandırmıştır. Uluslararası alandaki müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttırmak ve rekabet ortamında konumumuzu güçlendirmek üzere Ar-Ge bölümünün getirdiği yenilikçi çözümler müşterilerimizin yüksek beğenisini kazanmaktadır.

Maliyet etkin ve yenilikçi çözümler getirme hedefiyle Ar-Ge faaliyetlerini daha da güçlendiren ROSCHE; sektördeki varlık yönetim gücünü artırmaktadır. Proje geliştirme ve Ar-Ge ekibimiz endüstriyel su arıtma sektörüne; maliyet, etkin, yenilikçi takviye çözümleri getirmek için çabalarını birleştirmektedir.

 Faaliyet gösterilen alanlarda kaynaklarımızı verimli bir şekilde işletmek, bilgi birikimimiz arttırmak ve ulusal teknolojiler oluşturmak amacıyla Ar-Ge çalışmalarımıza devam edilmektedir. Tüsam; Yeni ürünler geliştirmek, üretimde kalite artışı ile maliyetlerin düşmesini sağlamak ve bunun sayesinde ekonomik toplumsal fayda elde etmeyi hedeflemektedir.