Hakkımızda

Hakkımızda

Rosche Su Arıtma Teknolojileri , Endüstri ve Üretim Tesisleri, Fabrikalar, Oteller, Toplu Konutlar, Sağlık Sektörü ve Yaşam alanları için içme suyu cihazları, su arıtma cihazları ve arıtma tesisleri üreten uluslararası bir markadır.


Üstün Alman teknolojisini Türk mühendisliği ile buluşturan Rosche ; Endüstri tesisleri ve yaşam alanları için, merkezi arıtma sistemleri, mobil arıtma cihazları, proses uygulamaları için özel dizayn su arıtma tesisleri üretmektedir.

5.Nesil modern tasarımları, ileri teknoloji Siemens üretim altyapısı, birbirinden muhteşem bileşenleri ve sunduğu antioksidan özellikli aqua mineralleri ile size her an lezzetli ve sağlıklı içme suyu keyfi yaşatıyor.

 

 

Rosche Su Teknolojileri, sektörde var olan 50 yıllık bilgi hazinesine yapmak istediği katkılar ve yaratıcı fikirleri ile; Yaşam Alanları, Hizmet Alanları, Kamu Alanları ve Endüstriyel Alanlarda suyun kullanılabilirliğini artırma içgüdüsüyle su teknolojileri alanında Dünya'nın en güçlü organizasyonudur.

 

Her sektöre özel araştırma ve geliştirmeler yapmakta, çözümleri hayata geçirecek ürünler tasarlayıp üretmekte, bu ürünleri ergonomik ve ekonomik bir şekilde talep sahiplerine sunmaktadır.