Alışveriş Merkezi Su Arıtma Sistemi

Alışveriş Merkezi Su Arıtma Sistemi

AVM Su Arıtma Sistemleri

 

Alışveriş Merkezi İçin Su Arıtma Sistemi;  yüksek kapasitedeki içme ve kullanım suyu ihtiyacı için şebeke suyu kuyu suyu nehir suyu ya da deniz suyu gibi kaynaklar kullanılabilmektedir.

ROSCHE Su Arıtma Teknolojileri,  sunduğu İleri Filtrasyon Sistemleri ile giriş suyundaki kaba tortu ve partiküller arındırıp su ile çalışan ekipmanların ve arıtma sistemlerinizin kullanım ömrü ve verimliliği artmaktadır.

Alışveriş Merkezi İçin Su Arıtma Sistemi,  temiz ve bol içme suyu ihtiyacına çözüm bulmak için Ters Osmoz su arıtma sistemleri çok aşamalı filtrasyon teknolojisi ile lezzetli, berrak, kokusuz ve sağlıklı içme suyu sunulmaktadır. Bu sistemler ile Alışveriş Merkezindeki restaurant, kafe, bar ve yemekhanelerinde kaliteli, sağlıklı, ekonomik ve ergonomik  içme ve kullanma suyu elde edilerek müşterilere sunulan hizmet kalitesi yüksek standartlarda sunulmaktadır.

 

Sert su ve bunun sonucunda oluşan kireç alışveriş merkezi boru hatlarında tıkanma ve delinme gibi sorunlara, su akış veriminin düşmesine, ısıtma parçalarının kireçlenmesi ile enerji kaybına, neden olmaktadır. Tüm bu etkenler genel tesisatlarda ve cihazlarda dönemsel tamir sıklığını ve işletme masraflarını yükseltmektedir.

ROSCHE Su Arıtma Teknolojileri sunduğu ileri su arıtma sistemleri ile, kullandığınız cihazların ve genel boru hattınızın kireçli suyun sebep olduğu zararlara karşı korunması sağlanmaktadır.       

İleri filtrasyon teknolojileri ile arıtılan su; lavabo ve küvetlerdeki kireç lekelerini önleyerek temizlik ve hijyen masraflarınızı düşürmektedir.  Çamaşır ve bulaşık makinelerinin rezistanslarını koruyarak; ısı eşanjörleri, chiller ve soğutma kulelerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

 

Odaklı yaklaşım, derinlemesine bilgi ve ileri su filtrasyon sistemleri yelpazesi ile ROSCHE; Alışveriş Merkezi ve Otel  Sektöründe her türlü su arıtma talebini karşılamaya hazırdır.