Boya Sanayi Su Arıtma Sistemi

Boya Sanayi Su Arıtma Sistemi

Boya Sanayi İçin Su Arıtma

 

Boya Sanayi İçin Su Arıtma Sistemi önemli bir ihtiyaçtır. Boya üretiminde birçok süreçte kullanılır ve göz ardı edilirse, kaliteyi, performansı ve üretim maliyetini ciddi ölçüde etkiler. Bu nedenle, her boya üretim birimi için etkili bir su arıtma programı uygulanması zorunludur.

Birçok endüstri kolunda olduğu gibi boya sektöründe de çeşitli proseslerde arıtılmış su kullanmak gerekmektedir. Özellikle boya proseslerinde kaliteli su kullanılmaması sonucunda boyada renk tutmaması, lekeler gibi ciddi problemler oluşmaktadır.

 

Ham suda bulunan demir, mangan, bakteri, organik madde, bikarbonat, sertlik gibi parametreler tekstil endüstrisinde haşıl, yıkama, beyazlatma, parlatma ve özellikle boyama işlemlerinde ciddi problemler yaratmaktadır. Bu problemlerin giderilmesi doğru seçilmiş bir su arıtma sistemiyle mümkündür.

ROSCHE Su Arıtma Teknolojileri , işletmelerin ihtiyacı olan su kalitesine ulaşmak için Filtrasyon Sistemlerini, Su Yumuşatma Sistemlerini, Ultrafiltrasyon Sistemlerini, Deniz Suyu ve Kuyu Suyu Ters Osmoz Sistemlerini, Anyon – Katyon Deiyonizasyon Sistemlerini ve EDI (Elektrodeiyonizasyon) Sistemlerini uzman mühendis ve teknik kadrosu ile projelendirerek anahtar teslim olarak teslim edebilmektedir.

 

Montaj ve devreye alma aşamalarından sonra ROSCHE uzman kadrosu bu sistemlerin tüm eğitimlerini vererek, sistemin en optimal seviyede kullanılmasını temin eder ve satış sonrası hizmetleri ile süreci destekler.