Cam Sanayi Su Arıtma Sistemi

Cam Sanayi Su Arıtma Sistemi

Cam İmalatı İçin Su Arıtma Sistemi

 

Her cam imalat ünitesi için etkili bir Cam Sanayi İçin Su Arıtma Sistemi şarttır. Üretim, yıkama ve soğutma ve kırıntı ayırma ve öğütme işlemlerinde çok miktarda su kullanılır. Bu işlemler, şamandıra camı, cam şişeler, düz cam, içi boş cam, cam elyafı ve diğer maddeleri kalıplamak ve işlemek için üretim işlemine özgü önemli miktarlarda atık üretir.

Cam parçalayıcılar dahil olmak üzere farklı mekanikler bulanıklığa neden olur; buna ek olarak, yağ ve diğer yağlayıcı kirleticilerde da suya girebilir. Bu kirlenmiş suyla soğutma kulesi, ısı değişimleri ve kazanlar da etkilenir. Tesisi güvenli ve sağlıklı tutabilmek için bu kirleticiler giderilmelidir.

cam imalatında su arıtma sistemi

Cam Sanayi , Cam İşleme Tesisleri İçin Şebeke Ve Kuyu Suyu Arıtma Sistemi

ROSCHE Su Arıtma Teknolojileri, cam endüstrisinde suyun yeniden kullanılması ile ilgili kritik zorlukların üstesinden gelmekte, cam yıkama ve imalat için suyun arıtılmasında uluslararası deneyimlerimiz bulunmaktadır .

Odaklı yaklaşım, derinlemesine bilgi ve su filtrasyon sistemleri yelpazesi ile ROSCHE Su Arıtma Teknolojileri, cam endüstrisi işinde her türlü su arıtma talebini karşılamaya hazırdır.

 

Cam Sanayi İçin Su Arıtma Sistemleri

- Ters Ozmoz Tesisi (RO Sistemi)

- Su Demineralizasyon Tesisi

- Su Yumuşatma Tesisi

- Geri Dönüşüm Tesisi

- Ultrafiltrasyon / MBR